Weekend z fotografią plenerową i portretową w Tatrach.

DZIEŃ I – piątek

14.00 przyjazd do bazy noclegowej i zakwaterowanie. Jak tylko rozładowujemy bagaże, ruszamy fotografować panoramę Tatr skąpaną w promieniach zachodzącego słońca.

17.00 – 19.00 czas na zgranie materiału zdjęciowego, ewentualną post produkcję lub relaks w saunie / basenie

19.00 Zasiądziemy do kolacji powitalnej i zaczniemy integrację.

 

 

DZIEŃ II – sobota 

5:30 Wychodzimy zapolować na światło wschodzącego słońca. Pojedziemy na wyjątkowe wzgórze, z którego będziemy mogli fotografować na każdą stronę świata, kadrując potężne Tatry lub unoszące się poranne mgły w dolinach.

7
:00 Przejedziemy na kolejny spot idealny do sfotografowania Tatr o poranku. 

8.30 – Wracamy na śniadanie

10.00 – Zaczynamy zajęcia z portretu, a dla zainteresowanych wyłącznie fotografią krajobrazową rekomendujemy wyjście w Dolinę Chochołowską ok. 30min. drogi samochodem. 

15.00 Ruszamy w stronę Czorsztyna, gdzie będziemy mieli do sfotografowania Jezioro z widokiem na dwa zamki i duże prawdopodobieństwo na  fotogeniczne mgły.

19.00 powrót do bazy i ruszamy na kolację pod gołym niebem, ognisko i integrację

 

 

DZIEŃ III – niedziela

6:00 Najwytrwalszych zabiorę na wschód słońca w pobliżu naszej bazy noclegowej.

8:00 Wszyscy zjemy pyszne śniadanie i usiądziemy do selekcji i post produkcji zdjęć z wyjazdu. Wydrukujemy najlepsze prace

12:00 Wyjedziemy w stronę ciekawego małego gospodarstwa, w którym gospodaż hoduje prawdziwą pumę. Będziemy mieli okazję zrobić zdjęcia pumy na skałach. W między czasie zgrilujemy sobie obiad i pofotografujemy inne zwierzaki.*

16:00 Planowo kończymy nasz weekend i wracamy do Warszawy. 

 

Cena wyjazdu w pełnej opcji warsztatów – ……zł

Cena wyjazdu bez zajęć z portretu lub dla osób towarzyszących – …..zł**

Podane ceny nie zawierają tylko kosztów transportu. Jak zamkniemy grupę chętnych to postaram się skontaktować uczestników ze sobą w taki sposób, żeby w jednym samochodzie jechało więcej osób. 

* Odwiedziny w gospodarstwie projektu puma uzależniamy od warunków pogodowych i kondycji zwierząt. W razie wypadków losowych zamienimy tą część na inną aktywność fotograficzną. 
** uczestnicy wybierający tańszą opcję (bez zajęć z portretu) w drugim dniu wyjazdu mają czas wolny w godzinach 10:00 – 15:00, który mogą spożytkować na relaks, lub udać się na plener fotograficzny na własną rękę.