QBEK do wynajęcia

Jeśli potrzebujesz klimatycznego miejsca na szkolenia lub kameralnego studia fotograficznego, to świetnie trafiłeś. Chętnie udostępniamy QBEK zarówno naszym kursantom, jak i firmom poszukującym niebanalnych sal szkoleniowych. Mimo, że dojazd ze Śródmieścia zajmuje tylko 10min. to u nas poczujesz się jak na łonie natury daleko za miastem. Ogromne okna z widokiem na park i jezioro, śpiew ptaków, to absolutnie niespotykane warunki jak na lokalizację tak blisko centrum Warszawy. Nowoczesne ogrzewanie podłogowe i klimatyzacja, gwarantują idealny komfort termiczny o każdej porze roku.

Wnętrze QBKA

Zapierający dech w piersiach widok z wygodnej kanapy, to idealne miejsce do odpoczynku dla Ciebie lub Twojego klienta. Jednocześnie ozdobna ściana za kanapą może posłużyć jako eleganckie tło do portretów.

QBEK bez zaplecza kuchennego, wyposażonego w ekspres ze świeżo mieloną kawą, nie mógłby funkcjonować. Oczywiście poza kawą możesz tu schłodzić napoje lub przygotować poczęstunek dla gości. 

Profesjonalnie przygotowane stanowisko do wizażu, wyposażone w mocne oświetlenie, o temperaturze barwowej zbliżonej do temperatury światła dziennego, to obowiązkowe miejsce w każdym studio fotograficznym.

QBEK jako sala szkoleniowa

Do Państwa dyspozycji poza naszym nietuzinkowym wnętrzem, oddajemy również niezbędne narzędzia pracy. Wysokiej jakości rzutnik, elegancki flipchart i wygodne miejsce siedzące dla prowadzącego uprzyjemnią prowadzenie szkolenia.

W układzie “w podkowę”, wygodnie zmieści się u nas 12 osób przy 6 stołach. Istnieje możliwość dostawienia dwóch krzeseł na skrajnych stołach, ale będą to nieco mniej komfortowe miejsca.

Zastosowanie układu “teatralnego” pozwala organizację szkolenia dla nieco ponad 20 osób. Dokładna ilość zależna jest od tego ile wolnej przestrzeni potrzebują Państwo zostawić.

QBEK jako studio fotograficzne

Wyposażenie studio:

  • 3 x Quadralite 400 Ws Move
  • 1 x Beauty dish 56cm z dyfuzją
  • 1 x Okta 120cm
  • 1 x Softbox 80 x 120cm
  • 1 x Softbox 60 x 60cm
  • Canon 5d MK II + 70-200mm f4

Po odsunięciu kanapy nasz kącik Chillout’owy zamienia się w plan zdjęciowy z ogromną ilością światła słonecznego i subtelnym tłem w postaci ściany białych cegiełek. To miejsce świetnie nadaje się do fotografii noworodkowej, jak również delikatnych portretów modeli/ek, czy fotografii biznesowej.

Drugi zaaranżowany przez nas plan zdjęciowy znajduje się naprzeciwko okien. Są to bardzo klimatyczne stare deski, można zastosować je jako tło do portretu lub zdjęcia sylwetkowego. Po rozwinięciu sztucznej trawy na podłodze tworzy się wspaniały wiosenny klimat.

Ceny ustalamy indywidualnie w zalżności od zakresu wynajmu, średnio ok. 50zł/1h.