Jeśli nasze kursy nie spełnią Twoich oczekiwań, zwrócimy Ci pieniądze.

ABC CLASSIC

podstawowy kurs fotografowania aparatem cyfrowym

ABC

Dwa inspirujące weekendy, podczas których poznasz nie tylko swój aparat i sztuczki poprawiające jakość zdjęć. Pokażę Ci również bardziej zaawansowane techniki fotografii portretowej, krajobrazowej czy reportażowej. Nauczysz się kontrolować światło, selekcjonować oraz obrabiać zdjęcia. Dowiesz się także, jak właściwie zareagować w najtrudniejszych warunkach! Po tym kursie nikt nie nazwie Cię żółtodziobem ;)

 

  • CENA – 550zł
  • 4 dni szkolenia + dodatkowe spotkania
  • brak wymaganej wiedzy fotograficznej

Zobacz szczegóły

Bardzo dobry kurs. Same konkrety, bez lania wody, bez długich przewlekłych i nudnych teorii i niepotrzebnych tematów zajmujących czas. Kursy bez owijania wszystkiego w przysłowiową bawełnę. Dużo praktycznych informacji, dużo ćwiczeń w trakcie. Kuba rewelacyjnie przekazuje swoją wiedzę, nic nie ukrywa i służy potem bezinteresowną pomocą. Ten facet zachowuje stoicki spokój w każdej sytuacji i odpowiada z pietyzmem na każde pytanie. Szczerze polecam ten kurs i nie żałuję, że wzięłam w nim udział:):)
Kamila Siekaniec

ABC MOBILE

podstawowy kurs fotografowania smartfonem

Warsztaty fotografowania smartfonem, to nowość w naszej ofercie. Dzisiejsze urządzenia mobilne pozwalają na robienie zdjęć, które coraz trudniej odróżnić od tych wykonanych klasycznymi aparatami. Jednocześnie wygoda i mobilność tego narzędzia powoduje, że staje się ono coraz częstszym wyborem pasjonatów fotografii. Datego stworzyliśmy szkolenie, które pomoże Ci w pełni wykorzystać możliwości Twojego smartfonowego aparatu i wycisnąć z niego maksymalną jakość obrazu. Dowiesz się m.in. jak ustawić i wykorzystać dłuższe czasy naświetlania, jak fotografować w nocy i czego unikać przy fotografowaniu portretu.  

  • CENA – 350zł
  • 8 godzin
  • brak wymaganej wiedzy fotograficznej

Zobacz szczegóły

Indywidualny

ABC
Świetne rozwiązanie dla tych, którzy mają problem z dopasowaniem własnego kalendarza do terminów grupowych szkoleń lub potrzebują indywidualnego podejścia do własnych potrzeb. Bardzo wydajna forma nauki, dopasowana tylko do Ciebie. Podczas lekcji indywidualnych możesz uczyć się fotografii od początku bądź zamówić lekcje z konkretnych obszarów, w których nie czujesz się pewnie.

  • CENA – ustalana indywidualnie
  • Termin dopasowany do Ciebie

 

 

Zapytaj o szczegóły

Kuba, bardzo dzięki za te warsztaty. Szybko uporządkowałeś mi wiedzę i wybiłeś z głowy kilka bzdur, które wyczytałem na forach internetowych. W kilka godzin zrozumiałem oświetlenie studyjne i naturalne. Tanio nie było ale absolutnie warto! ;) Dzięki jeszcze raz i do zobaczyska w przyszłości! (tym, którzy wciąż błądzą w gąszczu pytań fotograficznych polecam chociaż 2h z Kubą).
Marek Wróbel

Eventy i szkolenia dla firm

ABC
Event fotograficzny to nowy trend w imprezach firmowych. Dla Twoich pracowników możemy zorganizować zabawę w profesjonalną sesję zdjęciową, zadania filmowe lub inne kreatywne gry, podczas których ćwiczy się umiejętność współpracy, pomysłowość, spryt i logiczne myślenie. To świetna alternatywa dla oklepanych już quadów czy paintballa. Co więcej, zapewniamy nabycie nowych umiejętności, integrację i wspaniałe wspomnienia.

Zapytaj o szczegóły

[…] Firma QBEK STUDIO wykonała usługę na najwyższym poziomie, odpowiadając na wszystkie potrzeby [nazwa klienta]. Osoby zaangażowane w organizację naszych warsztatów wykazały się dużym profesjonalizmem, ponad standardowym kreatywnym podejściem, ogromnym zaangażowaniem w realizację powierzonych zadań, jak również optymizmem, którym potrafiły zarazić całą naszą firmę. Na podstawie dotychczasowych doświadczeń mogę z pełnym przekonaniem polecić firmę QBKE STUDIO jako sumiennego, odpowiedzialnego i rzetelnego partnera.
Branża farmaceutyczna

Nazwa firmy do wglądu w oryginale referencji.