Jeśli nasze kursy nie spełnią Twoich oczekiwań, zwrócimy Ci pieniądze.

ABC – kurs podstawowy

ABC

Dwa inspirujące weekendy, podczas których poznasz nie tylko swój aparat i sztuczki poprawiające jakość zdjęć. Pokażę Ci również bardziej zaawansowane techniki fotografii portretowej, krajobrazowej czy reportażowej. Nauczysz się kontrolować światło, selekcjonować oraz obrabiać zdjęcia. Dowiesz się także, jak właściwie zareagować w najtrudniejszych warunkach! Po tym kursie nikt nie nazwie Cię żółtodziobem ;)

 

 • CENA – 550zł
 • 4 dni szkolenia + dodatkowe spotkania
 • brak wymaganego doświadczenia / wiedzy fotograficznej

Zobacz szczegóły

Bardzo dobry kurs. Same konkrety, bez lania wody, bez długich przewlekłych i nudnych teorii i niepotrzebnych tematów zajmujących czas. Kursy bez owijania wszystkiego w przysłowiową bawełnę. Dużo praktycznych informacji, dużo ćwiczeń w trakcie. Kuba rewelacyjnie przekazuje swoją wiedzę, nic nie ukrywa i służy potem bezinteresowną pomocą. Ten facet zachowuje stoicki spokój w każdej sytuacji i odpowiada z pietyzmem na każde pytanie. Szczerze polecam ten kurs i nie żałuję, że wzięłam w nim udział:):)

Kamila Siekaniec

Fotografia kulinarna

 

Warsztaty fotografii kulinarnej z Asią Prus, to dwa dni nauki technik oświetleniowych, stylizacyjnych i postprodukcyjnych. Asia pokaże jak tworzyć tła do fotografii kulinarnej, pracować w świetle sztucznym i naturalnym, oraz stylizować potrawy. Poświęcimy również trochę czasu na postprodukcję (chociaż Asia stara się unikać mocnej ingerencji graficznej w swoje dzieła). Wszystko to w kameralnej atmosferze – nasze grupy liczą 4-6 osób. Dzięki tym warsztatom zaczniesz robić znacznie lepsze zdjęcia żywności!

 

 • CENA – 650zł
 • 8 godzin
 • brak wymaganego doświadczenia  

Zobacz szczegóły

Fotografia dziecięca 

Adam Wawrzyniak to nie tylko doświadczony fotograf ale również utalentowany wykładowca. Adam nie ukrywa swoich sztuczek, pokaże Ci od A do Z jak powstają jego bajkowe portrety. Pierwszy dzień zajęć to wprowadzenie i sesja zdjęciowa. Drugi dzień w całości poświęcony jest postprodukcji. Warsztaty odbywają się w różnych miastach w Polsce i za granicą. Jeśli interesujesz się fotografią dziecięcą, to nie możesz ominąć tego szkolenia!

 

 • CENA – 1490zł
 • 16 godzin
 • wymagana podstawowa wiedza fotograficzna

Zobacz szczegóły

Prowadzący-rewelacyjny fachowiec, dobrze przygotowany i cierpliwy niedościgniony wzór do naśladowania! Służy pomocą i radą, tak podczas sesji (plenerowej i w studio), jak i interesująco prezentowanego materiału wykładowego. Uśmiechem i dobrą energią od początku zaraża innych wprowadzając mega przyjazną, niemal rodzinną atmosferę zapewniając sobie doskonały kontakt z grupą.

Aldona Bońkowska

Fotografia noworodkowa

 

Zajęcia prowadzi zawodowy fotograf i doświadczona położna pracująca w szpitalu na oddziale patologii i intensywnej terapii noworodka. Takie połączenie doświadczeń prowadzących gwarantuje, że dowiesz się wszystkiego na temat techniki fotografii i bezpieczeństwa malucha podczas sesji. Nie skupiamy się na jednym stylu, nauczymy Cię dobierać stylizację i obrabiać zdjęcia, w zupełnie odmiennych estetykach! 

 • CENA – 750zł
 • 5 godzin (często zajęcia się przedłużają)
 • Brak wymaganego doświadczenia / wiedzy fotograficznej

Zobacz szczegóły

Fotografia makro

 

Czasami rzeczy małe i niepozorne, oglądane z właściwej perspektywy, okazują się niezwykle interesujące. Makrofotografia to technika wykonywania zdjęć obiektów w skali rzeczywistej lub większej. Jest specyficzną dziedziną fotografii, wymagającą wiedzy i wprawy. Uczestnicy kursu będą mieli okazję poznać podstawy „makro”. Od doboru sprzętu, techniki pracy ze światłem, doboru kadru, poprzez walkę z papierową głębią ostrości, aż po techniki poszukiwania i chwytania w obiektyw w terenie interesujących modeli. Wreszcie hasło „małe jest piękne” nabiera nowego znaczenia :)

 • CENA – 450zł
 • 8 godzin 
 • Brak wymaganego doświadczenia

Zobacz szczegóły

Indywidualny

ABC

Świetne rozwiązanie dla tych, którzy mają problem z dopasowaniem własnego kalendarza do terminów grupowych szkoleń lub potrzebują indywidualnego podejścia do własnych potrzeb. Bardzo wydajna forma nauki, dopasowana tylko do Ciebie. Podczas lekcji indywidualnych możesz uczyć się fotografii od początku bądź zamówić lekcje z konkretnych obszarów, w których nie czujesz się pewnie.

 • CENA – ustalana indywidualnie
 • Termin dopasowany do Ciebie

 

 

Zapytaj o szczegóły

Kuba, bardzo dzięki za te warsztaty. Szybko uporządkowałeś mi wiedzę i wybiłeś z głowy kilka bzdur, które wyczytałem na forach internetowych. W kilka godzin zrozumiałem oświetlenie studyjne i naturalne. Tanio nie było ale absolutnie warto! ;) Dzięki jeszcze raz i do zobaczyska w przyszłości! (tym, którzy wciąż błądzą w gąszczu pytań fotograficznych polecam chociaż 2h z Kubą).

Marek Wróbel

Eventy i szkolenia dla firm

ABC

Event fotograficzny to nowy trend w imprezach firmowych. Dla Twoich pracowników możemy zorganizować zabawę w profesjonalną sesję zdjęciową, zadania filmowe lub inne kreatywne gry, podczas których ćwiczy się umiejętność współpracy, pomysłowość, spryt i logiczne myślenie. To świetna alternatywa dla oklepanych już quadów czy paintballa. Co więcej, zapewniamy nabycie nowych umiejętności, integrację i wspaniałe wspomnienia.

Zapytaj o szczegóły

[…] Firma QBEK STUDIO wykonała usługę na najwyższym poziomie, odpowiadając na wszystkie potrzeby [nazwa klienta]. Osoby zaangażowane w organizację naszych warsztatów wykazały się dużym profesjonalizmem, ponad standardowym kreatywnym podejściem, ogromnym zaangażowaniem w realizację powierzonych zadań, jak również optymizmem, którym potrafiły zarazić całą naszą firmę. Na podstawie dotychczasowych doświadczeń mogę z pełnym przekonaniem polecić firmę QBKE STUDIO jako sumiennego, odpowiedzialnego i rzetelnego partnera.

Branża farmaceutyczna

Nazwa firmy do wglądu w oryginale referencji.