Absolwenci

Jesteśmy bardzo dumni z naszych absolwentów i z przyjemnością się nimi chwalimy. Kilka lat temu stawiali pierwsze kroki na naszych szkoleniach, dziś to profesjonalni fotografowie. Ich sukcesy to zasługa przede wszystkim samodyscypliny, determinacji i ciężkiej pracy (dlatego też absolutnie nie przypisujemy tych sukcesów sobie). Jesteśmy jednak bardzo szczęśliwi i dumni jeśli mogliśmy dołożyć choć malutką cegiełkę, do ich edukacji. Cieszymy się wszystkimi osiągnięciami naszych absolwentów i gorąco zachęcamy do zapoznania się z ich pracami!

Ilona "Najka" Szymańska

Ilona "Najka" Szymańska

Spec.: fotografia dziecięca

była jedną z pierwszych osób zajmujących się kreatywną fotografią dziecięcą w Polsce. Dziś usługi Ilony możemy polecać z czystym sumieniem. Nie dość, że ma niesamowite pomysły i doskonałe umiejętności techniczne, to jeszcze potrafi zaczarować nawet najbardziej rozbrykane maluchy. W QBEK STUDIO mieliśmy przyjemność gościć Ilonę na podstawowym kursie fotografii, gdzie po raz pierwszy zetknęła się z czułością, czasem i przysłoną.

PORTFOLIO

Dominik Czubak

Dominik Czubak

Spec.: fotografia reportażowa

zmysł artystyczny odziedziczył po mamie, która jest znaną plastyczką. W 2014 roku Dominik chwycił za aparat i zaczął fotografować modę, reportaże i portret. Jego zdjęcia są ekspresyjne, często szokujące i kontrowersyjne ale zawsze bardzo kreatywne.
W QBEK STUDIO Dominik zaczynał swoją przygodę z fotografią na kursach indywidualnych, gdzie poznał podstawy fotografii. Dziś chętnie współpracujemy przy projektach komercyjnych.

PORTFOLIO

Olivia Konicka

Olivia Konicka

Spec.: fotografia portretowa

to utalentowana, młoda fotograf. Zamiłowanie do sportu i fotografii pozwoliło jej rozwinąć się na tyle, że już rok po chwyceniu aparatu zrobiła wszystkie zdjęcia do dwóch książek Ewy Chodakowskiej. Później fotografowała żonę Krzysztofa “DIABLO” Włodarczyka i wielu innych znanych sportowców. Olivia świetnie odnajduje się również w fotografii rodzinnej, dziecięcej, kobiecej. W QBEK STUDIO spotkaliśmy się na warsztatach fotografii studyjnej i dziecięcej.

PORTFOLIO

Łukasz "FotoNotek" Woźniak

Łukasz "FotoNotek" Woźniak

Spec.: fotografia motoryzacyjna

połączył pasję do motocykli i fotografii. Dzięki temu robi rewelacyjne zdjęcia na wszelkiego rodzaju wyścigach. Profesjonalny sprzęt i znajomość tematyki motoryzacyjnej sprawia, że fotografie Łukasza są chętnie publikowane w najpopularniejszej prasie branżowej. Ponadto Łukasz zajmuje się fotografią reporterską i produktową.
W QBEK STUDIO spotkaliśmy się na kursach indywidualnych, gdzie doszlifowaliśmy kilka technicznych aspektów fotografii.

PORTFOLIO

Ania i Darek Kiszka "Iris Cream"

Ania i Darek Kiszka "Iris Cream"

Spec.: fotografia studyjna

mieszkają w Dąbrowie Górniczej, gdzie prowadzą studio fotograficzne. Fotografują od kilku lat, wygrywają liczne konkursy i osiągają coraz większe sukcesy. Są niewątpliwie bardzo zdolnym małżeństwem. Specjalizują się w fotografii studyjnej ale chętnie fotografują również w plenerze. Poza typowo portretowymi zleceniami, zajmują się fotografią ślubną. W QBEK STUDIO byli na warsztatach fotografii studyjnej, aktu i dziecięcej.

PORTFOLIO