O nas

Pomysł uruchomienia kursów fotografii zrodził się jesienią 2009 roku. Szybko okazało się, że prowadzenie kursów daje ogromną frajdę, a zadowolenie uczestników, oraz rosnące zainteresowanie kolejnymi edycjami szkoleń, nie pozostawiało nam wyboru. W marcu 2010 roku przyszła pora na stworzenie własnego atelier szkoleniowego, rok później otworzyliśmy pierwsze studio fotograficzne. Później jeszcze dwa razy przenosiliśmy się do coraz nowocześniejszych powierzchni. Ostatecznie stworzyliśmy miejsce idealnie wyważone. Kameralny klimat, idealny rozkład światła i nowoczesny sprzęt sprawiają, że jesteśmy świetnie przygotowanym miejscem na szkolenia. Liczba zadowolonych kursantów stale rośnie. Podejmujemy coraz poważniejsze wyzwania zawodowe, otwieramy nowe kierunki szkoleń, organizujemy spotkania z ciekawymi ludźmi.

Nasza ekipa:

Jakub Cegielski

Jakub Cegielski

Właściciel

główny pomysłodawca, właściciel i manager QBEK STUDIO – prywatnie pasjonat fotografii z dotąd nie potwierdzonym klinicznie ADHD. Bardzo doświadczony wykładowca fotografii z wieloletnią praktyką. Organizator eventów i kursów indywidualnych. Juror konkursów fotograficznych. Zapraszany do prowadzenia warsztatów i wykładów m.in. dla: SGH, czy UKSW, jak również firm takich jak: ILFORD, FOMEI i innych… Prowadzi podstawowe kursy fotografii oraz współprowadzi warsztaty fotografii studyjnej.
PORTFOLIO

Darek "Śmigiel" Grzymkiewicz

Darek "Śmigiel" Grzymkiewicz

Fotograf reklamowy

fotograf reklamowy od 1997 roku. Żeby nie było za łatwo postanowił uczyć się fotografii po japońsku jako słuchacz Studium Sztuki Audiowizualnej w Hiroshimie. Stypendysta japońskiego Ministerstwa Edukacji. Akredytowany na Festiwalu w Cannes, członek japońskiego Stowarzyszenia Fotografików. Podróżnik i uczestnik wypraw badawczo-naukowych. Prywatnie – wiecznie przepracowany ojciec bliźniaków popijający yerba mate. Wykładowca podstawowych i zaawansowanych technik fotografii studyjnej.
PORTFOLIO

Dariusz Kucharski

Dariusz Kucharski

Fotograf przyrody

biolog, fotograf przyrody, wykładowca w Polskiej Akademii Nauk. Jego główną pasją, obok podróży i wspinaczki wysokogórskiej, jest makrofotografia. W imię zasady, że „wszystko co ma więcej niż cztery nogi jest interesujące”, z uporem propaguje piękno bezkręgowców. Posiada również bogatą hodowlę zwierząt egzotycznych. Jego największymi pupilami są pająki ptaszniki i tropikalne karaczany. Ma na swoim koncie liczne indywidualne wystawy fotograficzne.
PORTFOLIO

Michał Bojara

Michał Bojara

Fotograf / artysta

Niedoszły bankier i informatyk. Członek Związku Polskich Artystów Plastyków, a od niedawna członek Związku Polskich Artystów Fotografików. Absolwent grafiki na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi, oraz fotografii na Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu. Swoje prace prezentował na kilkunastu wystawach zbiorowych i indywidualnych. Jest niewątpliwie artystą wszechstronnym. Jego fotografie oscylują pomiędzy fotografią, grafiką i malarstwem.
PORTFOLIO