Serdecznie zapraszamy wszystkich na dni otwarte naszego nowego studia w dniach: 9-10.12.2014 w Warszawie przy

al. Jerozolimskie 200. Odwiedź nas i zgarnij 200zł rabatu na wynajem studio!

                                                                                       

                                                                                             DZIEŃ I – 9.12 (wtorek)
Godzina: 10-18 (dzień otwarty – wstęp wolny)
Studio otwarte dla zwiedzających – odwiedź nas i odbierz 200zł rabatu na wynajem studio! W tym dniu masz możliwość testowania sprzętu oświetleniowego firmy FOMEI i skonsultowania się w sprawie zarządzania barwą i druku fotografii ze specjalistą. Ponadto na miejscu możesz testować papiery FOMEI, drukarki EPSON, monitory EIZO i kalibratory X-RITE.

Godzina: 18-21 (warsztaty – opłata rezerwacyjna 30zł)
Warsztaty z zarządzania barwą i druku fotografii zaczniemy pokazową sesją zdjęciową prowadzoną przez Żanetę Niżnikowską, na nowoczesnym sprzęcie oświetleniowym FOMEI, z udziałem profesjonalnej modelki.
Po sesji ekspert do spraw druku cyfrowego i zarządzania barwą – Szymon Aksienionek, poprowadzi warsztaty z teorii i praktyki w zarządzaniu barwą. Podsumowaniem warsztatów będzie wydrukowanie wybranego przez Żanetę zdjęcia z sesji, w dużym formacie, zachowując odwzorowanie kolorów z monitora. Ilość miejsc na warsztatach ograniczona, zapisy na info@studiodowynajecia.com – cena: 30zł

 

                                                                                       

                                                                                         DZIEŃ II – 10.12 (środa)
Godzina: 10-18 (dzień otwarty – wstęp wolny)
Studio otwarte dla zwiedzających – odwiedź nas i odbierz 200zł rabatu na wynajem studio! W tym dniu masz możliwość testowania sprzętu oświetleniowego firmy FOMEI i skonsultowania się w sprawie zarządzania barwą i druku fotografii ze specjalistą. Ponadto na miejscu możesz testować papiery FOMEI, drukarki EPSON, monitory EIZO i kalibratory X-RITE. Tego dnia Szymon (specjalista od barwy, druku i kalibracji, dostępny będzie do godziny 16.00).
Godzina 18-21 (warsztaty – opłata rezerwacyjna 30zł)
Spotkanie z Darkiem Kucharskim – warsztat i estetyka w fotografii MAKRO. Darek opowie i pokaże uczestnikom jak powstają jego prace. Podczas warsztatów będziemy dysponowali profesjonalnym sprzętem i żywymi egzotycznymi zwierzętami, dzięki czemu uczestnicy będą mogli samodzielnie spróbować tej trudnej sztuki. Każdy otrzyma jeszcze ciepłą pamiątkową odbitkę z pracą Darka, która zostanie przygotowana przez Szymona Aksienionka podczas warsztatów.
Ilość miejsc na warsztatach ograniczona, zapisy na info@studiodowynajecia.com – cena: 30zł.

Kupując oba warsztaty płacisz 50 zamiast 60zł!

 

ZAPRASZAMY!